befit_justeat by Monika Grzelak

Pytania i odpowiedzi

JAK SZYBKO OSIĄGNĘ EFEKTY?

To zależy od celu, miejsca, w którym obecnie jesteś oraz zasobów jakie posiadasz. Podczas konsultacji omawiamy sobie wspólnie realny cel oraz drogę, jaką będziemy podążać. Nie rozpisuję magicznych diet, dzięki którym w miesiąc schudniesz 10kg. Jednak gwarantuję, że dzięki naszej współpracy waga stanie się jedynie przyjemnym efektem ubocznym codziennych nawyków, a efekty zostaną z Tobą na lata.

CO ZAWIERA JADŁOSPIS, KTÓRY UKŁADASZ?

Podopieczni dostają ode mnie dokładne przepisy z ilością produktów, czasem przygotowania, komentarzem zawierającym wskazówki- jak oszczędzić czas w kuchni oraz różnymi wymiennikami produktów. Co więcej każdy jadłospis zawiera podsumowującą listę zakupów z całego tygodnia, co pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu i ułatwia stosowanie diety.

CZY WSPÓŁPRACUJESZ Z OSOBAMI Z JEDNOSTKAMI CHOROBOWYMI?

Mam doświadczenie w prowadzeniu osób z niedoczynnością tarczycy, hashimoto, zespołem jelita drażliwego- IBS, insulinoopornością, PCOS oraz anemii. Jeżeli chodzi o inne schorzenia- prosze o indywidualny kontakt.

CZY JADŁOSPIS BĘDZIE DOSTOSOWANY DO TEGO CO LUBIĘ JEŚĆ?

Nie wyobrażam sobie wysłać podopiecznemu dania/ składnika, za którym nie przepada. Jadłospisy układam indywidualnie, biorąc pod uwagę preferencje smakowe, możliwości czasowe oraz stan zdrowia.

CZY BĘDĘ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ ZASTĄPIENIA SKŁADNIKÓW?

Tak, do jadłospisów załączam zamienniki, dzięki którym możemy modyfikować składniki diety.

CZY MUSZĘ TRENOWAĆ, ABY OSIĄGNĄĆ CEL?

Aktywność fizyczna niesie za sobą szereg korzyści. Między innymi zwiększa zapotrzebowanie energetyczne, dzięki czemu możemy jeść więcej. Ujędrnia ciało oraz pozwala na wzmocnienie mięśni, warunkujących sprawność. Nikogo nie zmuszam do sportu wyczynowego. Można schudnąć bez ćwiczeń. Jednak każdego zachęcam do odnalezienia swojej formy aktywności, jaka sprawia nam przyjemność. Ruch jest jednym z elementów warunkujących zdrowie.

Chcesz być na bieżąco z moją działalnością?

Zapisz się do mojego newslettera.