Opinie klientów

Współpraca z Moniką to czysta przyjemność i profesjonalizm. Dzięki Moni zrozumiałem, że dieta to nie musi być kara, a wręcz przeciwnie. Potrawy są przepyszne i dobrane pod indywidualne potrzeby. Wypracowałem nowe nawyki żywieniowe, co pozwala utrzymać ciężko wypracowane efekty. Gorąco polecam każdemu!​
Rafał Kubicki
Efekty? Rewelacja! Ale co tu dużo mówić - jak taka współpraca to sama przyjemność. Monia to najsympatyczniejsza osóbka na świecie, bardzo pozytywna i wspierająca. W chwilach słabości zawsze mogłam się do niej zwrócić i za każdym razem mnie motywowała do dalszej pracy. Moja współpraca z Moniką zmieniła moje myślenie o jedzeniu. Nauczyłam się zdrowego podejścia do jedzenia, umiaru i równowagi. Zgadzam się z tym co usłyszałam - dieta to styl życia. Bardzo się cieszę że trafiłam na Monie. Polecam w 100%!
Paulina Wojciechowska
Zrażony poprzednimi doświadczeniami z dietetykami do współpracy z Moniką podchodziłem dość sceptycznie. Moje nastawienie zmieniło się o 180 stopni. Indywidualne podejście, dieta szybka w przygotowaniu i przede wszystkim nie jest monotonna, posiłki bardzo smaczne, przesyłane materiały szkoleniowe. Waga i centymetry nawet nie wiem kiedy poleciały w dół. Zdecydowanie poprawił się mój stan zdrowia oraz sprawność fizyczna. Monika zmienia nawyki żywieniowe. Dla mnie to już nie jest dieta. Po prostu jem zdrowo i smacznie. Trenuje 5 razy w tygodniu crossfit i nie brakuje mi energii ani siły. Monika jest dietetykiem z pasją, ogromną wiedzą oraz doświadczeniem.
Krzysztof Jankowski
Monika prezentuje w 100% indywidualne podejście do swojego klienta. Jej jadłospisy nie nudzą i pozwalają, tak jak w moim przypadku, na szybkie i przyjemne osiągnięcie celu. Dodatkowo ogromnie motywuje. Jako jedynemu dietetykowi udało jej się zmienić na stałe moje podejście i myślenie o zdrowej zbilansowanej diecie, ktorą do dziś stosuję. Polecam
Piotr Rocki
Monika jest dietetykiem, który poza stworzeniem zbilansowanej, w pełni spersonalizowanej diety, stawia sobie również za cel uświadamianie klientów w kontekście ich przyzwyczajeń żywieniowych. Widać, że chce, by podopieczni w dłuższej perspektywie czasu potrafili sami kontynuować właściwą dla nich dietę oraz byli wstanie odpowiednio ją modyfikować. Dzięki takiemu podejściu była wstanie zmienić moje uprzedzenia i przyzwyczajenia dotyczące odżywiania i zdrowego trybu życia. Utrzymuje stały kontakt mailowy, słucha próśb i na bieżąco wprowadza konieczne modyfikacje. Tak smacznie i dobrze nie jadłem już od dawna. Uważam, że Monika jest dietetykiem z powołania, któremu warto zaufać.
Jakub Berger
Serdecznie POLECAM! Największe zaskoczenie? Jem więcej niż jadłam do tej pory i do tego zdecydowanie smaczniej! Nudna dieta? Droga dieta? Czasochłonna dieta? Zdecydowanie 3x nie! Dieta jest urozmaicona, bez wymyślnych drogich produktów. Monika pokazała mi- jak smacznie łączyć produkty/tworzyć dobry plan żywieniowy na każdy dzień. Kontakt z Moniką jest cały czas. Sama co tydzień pisze z zainteresowaniem, a w razie pytań zawsze odpowiada i doradza. Warto! Panie Panowie, naprawdę warto!
Kornelia Jaźwińska
Gdybym mogła, dałabym nawet i tysiąc gwiazdek, ale nawet to nie wystarczy, żeby ocenić tak rewelacyjną współpracę i zaangażowanie, jakie Monia wkłada w to, żeby podopieczny był w stu procentach zadowolony i zmierzał w kierunku swojego celu. Super efekty już po paru tygodniach stosowania jadłospisów, urozmaicone i smaczne posiłki, rozsądne podejście do kwestii jedzenia oraz świetny kontakt to zaledwie parę z wielu zalet! Jestem naprawdę wdzięczna, że wreszcie dzięki Tobie udało mi się zrozumieć, jak ważne jest skupianie się na budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i że jedzenie wcale nie jest naszym wrogiem! Dziękuję!
Patrycja Balcerzak
Współpraca z Monią to jak rozmowa z najlepszą kumpelą! Świetny kontakt, Monia jest otwarta na sugestie, nie zapominając o NAJWAŻNIEJSZYM- dzięki współpracy poznałam mnóstwo nowych i przede wszystkim zdrowych smaków. W skrócie efekty uboczne współpracy z Monią to: zdrowe nawyki żywieniowe, poprawa sylwetki, motywacja do działania, brak zgagi (z która miałam problem). Zdecydowanie polecam!
Gosia Daroń

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Chcesz być na bieżąco z moją działalnością?

Zapisz się do mojego newslettera.